O firmie

Biuro Finansowe „DUET” spółka z o.o. powstało po przekształceniu jednoosbowej działalności gospodarczej w spółkę prawa handlowego. Biuro rachunkowe świadczy usługi księgowe od maja 2003 roku. Pracownicy biura rachunkowego posiadają licencje Ministra Finansów – certyfikaty księgowe uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Pracownicy biura posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dużych, średnich i małych przedsiębiorstw. Aby zapewnić lepszą obsługę codziennie doskonalimy swoje umiejętności i pogłębiamy wiedzę na licznych kursach i szkoleniach.

Celem działalności biura jest odciążenie naszych klientów od wszystkich spraw związanych z „papierologią”, wizytami w urzędach skarbowych i ZUS tak, aby mogli oni zajmować się wyłącznie swoją działalnością. Pracownicy biura to doświadczone osoby, które z należytą uwagą traktują swoje obowiązki. Przestrzegają zasady poufności danych, jak również przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.

Nasi klienci to głównie średnie i małe firmy: handlowe, usługowe, budowlane, transportowe (są wśród nich osoby fizyczne, spółki cywilne, spółki prawa handlowego, spółdzielnie).