Księgowość Kraków, Myślenice i Małopolska

Usługi księgowe

Nasze biuro rachunkowe świadczy księgowość w zakresie: rachunkowości, podatków, kadr, płac i pomocniczych w prowadzeniu działalności gospodarczej. Nasz zakres działalności obejmuje zarówno pełną rachunkowość, jak również uproszczoną. W ramach uproszczonej rachunkowości prowadzimy księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałt. Od samego początku naszej działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług księgowych, do których zaliczamy:

  • prowadzenie ksiąg podatkowych – księgi przychodów i rozchodów,
  • ryczałtu ewidencjonowanego,
  • prowadzenie ksiąg handlowych,
  • prowadzenie ewidencji i rozliczeń VAT,
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych,
  • sporządzaniem rocznych rozliczeń PIT,
  • wyprowadzanie zaległości księgowych,
  • reprezentowanie w kontaktach z urzędami skarbowymi i ZUS,
  • prowadzenie dokumentacji i rozliczeń ZUS oraz prowadzenie spraw kadrowo-płacowych.

Sprawdź nasz cennik usług.

Księgowość Kraków, Myślenice i Małopolska

Kompleksowa księgowość KrakówUsługi księgowe świadczymy na terenie województwa małopolskiego, gdzie posiadamy dwa nasze oddziały. Są to biura w Krakowie oraz w Myślenicach. Naszą księgowość w Krakowie prowadzimy zarówno w siedzibie biura jak i w miejscu prowadzenia działalności gospodarczej naszych Klientów. W razie potrzeby możemy dojechać i spotkać się z klientem poza miejscem naszej pracy.

Podejście do klienta

Naszym zadaniem jest zapewnienie fachowej i kompleksowej księgowej obsługi, którą zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza. Nasi pracownicy stale podnoszą własne kwalifikacje, dzięki czemu zawsze są na bieżąco ze zmianami. Naszym Klientom pomagamy rozwiązywać rozmaite problemy w dziedzinie księgowości, dlatego też jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla małych jak i większych przedsiębiorców. Zapewniamy szybkie i wygodne przesyłanie dokumentów i faktur. W związku z tym, że jesteśmy firmą elastyczną, to mamy na uwadze unikalność każdego biznesu i dobieramy rozwiązania indywidualnie do specyficznych potrzeb naszych Klientów. W swojej pracy pragniemy w zauważalny sposób wpłynąć na sukces i rozwój naszych Klientów. Zasady, które charakteryzują nasz biznes to pełen profesjonalizm, zaufanie, bezpieczeństwo a przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta.